Hakkımızda
1960 yılında Yılmaz Gökçe’nin Edirne Merkez de kurmuş olduğu Sev Ser Halı ve Mobilya Firması 1988 yılına kadar bu marka adı altında faaliyetlerine devam etti. Yeni jenerasyonun yönetime geçmesi ile ailenin ismini taşıyan şirket adı altında ticari faaliyetleri aile şirketi olarak 2014 yılına kadar devam etti, Aile içinde yaşanan ticari görüş ayrılıkları, 2014 yılında SEVSER Mobilya işletmesini tekrar hayata geçirimesin de önemli etken oldu.


Yenilikçi yapısına , geçmiş tecrübelerini de ekleyen  firma ve yönetim, hedef kitlerine farklı Sürdürülebilir gelişimi sağlamak için inovatif bir düşünceyle yola çıktı. ,SevSer Mobilya  Yeni ürün geliştirme süreçlerinin tüketici ve müşteri odaklı olması sebebiyle müşterilerin nabzını tutmakta, yenilikçi ve farklı yapısını bu temeller üzerine inşa etmekte, tasarımlarında; kalite ve sağlamlığın yanı sıra, şıklık ve zarafet ile ön plana çıkmaktadır.


Müşteri istek, ihtiyaç ve beklentileri, tüm süreçlerinin odak noktası olan SevSer Mobilya nın  Vizyonunu; Farklı segmentlerdeki müşterilerin sesini dinleyerek, onların beklentileri doğrultusunda ürünler tasarlamak ve bu ürünleri geniş kitleler ile hızla buluşturarak marka bilinirliği ve itibarını sürekli arttırmaktır.