Ödeme ve Teslimat Bilgileri

Ödeme ve Teslimat Bilgileri;

ALICI'nın sipariş verdiği ürün/ürünlerin KDV dahil toplam tutarı 6000(altıbin)TL veya üzeri olduğu durumlarda, ürün/ürünlerin satıcının yetkili teslimat firması  ile ALICI’nın teslimat adresine (ücretsiz teslimat şehir merkezlerine olmaktadır.İlçe,Kaza,Köy teslimatları için bilgi alınız)  ücretsiz teslimi ve 1 (bir) defaya mahsus ücretsiz kurulumu yetkili teslimat firması tarafından sağlanacaktır. ALICI'nın 1 (bir) adetten fazla siparişinin olması durumunda, aynı teslimat adresi ile verilen siparişler ALICI'nın onayı alınarak birleştirilebilir. Teslimat süresi, Sipariş onayı e-postasının gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 25 iş(yirmibeş) gündür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla 5iş(iş) gün uzatılabilir.

 

Sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı ALICI, SATICI’ya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya ALICI’nın yerinde olmamasından doğabilecek ekstra sevkiyat bedellerinden SATICI sorumlu değildir. Belirtilen günler içinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine bilgi@sevsermobilya.com e-posta adresi üzerinden kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.

 

Zarar görmüş paket tespit edildiği durumda, zarar görmüş paketler teslim alınmayarak bayii şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili teslimat firması  paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı ALICI’da vardır. Paket ALICI tarafından teslim alındıktan sonra teslimat şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın ALICI’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda SATICI Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir.